PROSIMU PRODEJCE V ČR A SR - logo

Jízda na okruhu - 5 Kč/hod.

Jízda na okruhu - 5 Kč/hod.

Jízda reálným závodním speciálem po okruhu je soubor vjemů, které vašemu tělu zprostředkují zrak, sluch a zpětná vazba od automobilu (prostřednictvím sedačky, volantu a pedálů).

Díky obrovskému pokroku v technologiích již tento soubor vjemů dokáží naprosto věrně replikovat profesionální pohybové simulátory. Reální závodníci i závodní inženýři tak již mnoho let využívají těchto špičkových tréninkových nástrojů nejen pro plnohodnotný trénink, ale i pro nastavování vozů před závodem (viz vysvětlení pilota F1 Nico Hulkenberga).

Jedním z výrobců těchto profesionálních pohybových simulátorů je francouzská společnost PROSIMU sídlící na legendárním okruhu v Le Mans. V jejich rozsáhlém portfoliu pohybových simulátorů si vybere nejen každý závodník, ale i každý běžný milovník rychlých aut, ceny totiž začínají již na 94 tisících Kč (včetně DPH).

V České republice a na Slovensku je výhradním distributorem produktů PROSIMU naše firma RACING SIMULATORS CZ/SK a pokud máte zájem naprosto "reálně" jezdit na jakémkoliv okruhu (kdykoliv a s jakýmkoliv závodním speciálem) - vyberte si jeden z našich PRODUKTŮ.

Provoz profesionálního pohybového simulátoru, včetně kompletního příslušenství (PC, volant, pedály, monitor či VR atp.), vás bude opravdu stát jen cenu spotřebované elektrické energie (odhadujeme maximálně 5 Kč na hodinu).

Pro více informací nás KONTAKTUJTE, nebo si rovnou přijeďte naše produkty prohlédnout a VYZKOUŠET.